قوانین مربوط به اطلاعات کاربران در لوکال ساناکش

گروه لوکال سانا کش به حفظ حریم شخصی افراد و اطلاعات شخصی کاربران متعهد است. در این سایت ما توضیح می­دهیم که چگونه اطلاعات شخصی شما (هرگونه اطلاعات مربوط به شما که به عنوان اطلاعات هویتی، شناخته شده و نزد ما نگهداری می­شود) همگی تحت پروسه، جمع آوری، استفاده و ذخیره می­گردد.

استفاده شما از این سرویس مشروط به تأیید و رعایت موافقت­نامه حقوقی ذیل، همراه با سیاست حفظ حریم خصوصی ساناکش خواهد بود. لطفاً توافق­نامه را قبل از پذیرش به دقت مطالعه نمایید.

قبل از اینکه بتوانید با حساب کاربری خود معامله­ای انجام دهید، می­بایست شرایط، خدمات و خط مشی ما را بپذیرید. با پذیرش این توافق نامه، شما به صراحت تصدیق می­کنید که در حال وارد شدن و قبول یک قرارداد قانونی با سانا کش هستید، بنابراین پذیرفته اید که از این توافق نامه پیروی می کنید.

درصورتی­که مایل هستید از این توافق خارج شوید، شما می­توانید در هر زمانی که بخواهید با اتمام و حذف حساب کاربری خود، این قرارداد را پایان دهید.

برای تغییر شرایط این توافق، درصورتی که به طور قابل ملاحظه­ای بر حقوق و تعهدات شما تاثیر گذار باشند، ما تلاش خواهیم کرد قبل از اینکه تغییرات اعمال شود به شما اطلاع دهیم.

برای دسترسی به این سایت و استفاده از خدمات آن از شما اطلاعاتی جهت ثبت نام درخواست می­گردد. این اطلاعات می بایست صحیح، کامل و به روز باشند. در غیر این صورت ما این حق را داریم که اجازه دسترسی به این سایت را به شما نداده و حساب کاربری مورد نظر را تعلیق نموده یا ببندیم. همچنین پروفایل و محتویات حساب کاربری شما نباید حاوی اطلاعات گمراه کننده یا جعلی باشد.

تایید نام کامل و احراز هویت که توسط کارشناسان لوکال ساناکش انجام می­پذیرد، جهت جلوگیری از پرداخت های جعلی و اعتماد به کاربر می­باشد و همچنین راه دیگری است برای کمک به کاربر در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشد.

برای ورود و استفاده از خدمات ما باید حداقل 18 سال داشته باشید، شما تنها می توانید از حساب کاربری خودتان استفاده کنید و فقط مجاز به تشکیل یک حساب کاربری هستید، شما فقط می­توانید به نفع خودتان عمل کنید و نباید از حساب کاربری خود برای واسطه­گری یا امور کارگزاری شخص یا نهاد دیگری استفاده کنید، شما مجاز به فروش، قرض دادن، به اشتراک گذاری یا در اختیار گذاشتن حساب خود یا اطلاعات دسترسی آن به شخص دیگری نیستید.

شما مسئول حفظ امنیت و کنترل تمامی موارد، اعم از رمز عبور، نام کاربری، تایید ایمیل شخصی و هر کد یا اعتبار دیگری هستید که برای دسترسی به خدمات ما به شما داده خواهد شد.

کاربرانی که در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه­گذاری می­کنند باید قبل از هر معامله ای با ریسک های این بازار آشنایی کامل داشته باشند و مطالعات لازم برای خرید و فروش و سرمایه گذاری انجام دهند. بنابراین مجموعه ساناکش هیچگونه مسئولیتی در قبال سرمایه شما نداشته و نخواهد داشت.

ما تمام اطلاعات شخصی و هویتی شما را همواره مورد پردازش قرار می دهیم­. این کار برای حفاظت از اطلاعات خصوصی و رده بندی فعالیت های شما در سایت و منافع گروه لوکال ساناکش انجام می­پذیرد.

حتما برای استفاده از سایت ، در مرورگر خود از درستی آدرس ما "local.sanacash.net" اطمینان حاصل نمایید.

با توجه به اینکه تراکنش­های بلاکچین غیر قابل برگشت می­باشند، متذکر می شویم که تبادل آدرس کیف پول­ها نیاز به بررسی چند باره و دقت بسیار بالا از جانب کاربران گرامی دارد، لذا مسئولیت بروز هر گونه اشتباه به عهده کاربر می­باشد و ساناکش در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت.

کاربرانی که حجم معاملات آن ها بیش از حد مشخصی باشد و یا بخواهند از اکسچنج و مارجین ساناکش استفاده کنند برای حفاظت از حساب کاربری و جلوگیری از کلاه برداری، پولشویی و فعالیت­های غیرقانونی, اطلاعات هویتی بیشتر و کاملتری از آن­ها درخواست خواهد شد.

ما ممکن است داده­های مربوط به معاملات ارزهای دیجیتال و اطلاعات تجاری شما را پردازش کنیم.

تمام پیوست­ها و فایل­هایی که هنگام انجام معاملات با کاربران دیگر هنگام خرید و فروش ایجاد می­کنید، که ممکن است شامل فایل­های تصویری، عکس صورتحساب  و فیش بانکی و مدارک مرتبط با آن، تصویر گذرنامه و کارت ملی برای بررسی و حل اختلافات و خدمات بهتر به مشتریان ضبط و پردازش می­شود، ممکن است این مدارک در صورت بروز اختلاف به مراجع ذیصلاح ارسال گردد.

هرگونه ارتباط اجرایی ما با کاربران از طریق سایت انجام خواهد شد بنابراین ما هیچگونه دستورالعمل اجرایی از طریق ایمیل، تلگرام، اینستاگرم، پیامک و ... به کاربران اعلام نخواهیم کرد.

ما براساس فعالیت های شما و محتوایی که به خدمات ما ارائه می­دهید، از کاربری شما محافظت می کنیم. در موارد محدودی سیستم­های خودکار ما ممکن است در صورتی که فعالیت هایی را که به نظر برای امنیت خدمات، کاربران یا اشخاص ثالث خطرناک هستند، تشخیص دهد و دسترسی به خدمات ما را برای شما محدود و یا متوقف کند. ما این کار را با توجه به منافع مشروع مان در حفاظت از خدمات و برندمان و همچنین برای جلوگیری از تقلب، فعالیت­های مجرمانه و … انجام می­دهیم.

ما ممکن است هر گونه اطلاعات شخصی شما را در صورت لزوم برای تشکیل پرونده، به­ کاراندازی و یا دفاع از ادعاهای حقوقی، چه در دادرسی و چه در خارج از دادگاه مورد بررسی قرار دهیم. اساس قانونی این بررسی، منافع مشروع و قانونی ما یعنی حفاظت از شما، خودمان و دیگران می­باشد.

از به اشتراک گذاری و دادن آگهی حاوی اطلاعات محرمانه و غیر ضروری جدا پرهیز کنید زیرا ما کنترل کننده آن نیستیم و این شما هستید که اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار می­دهید، این کار ریسک دریافت ارتباطات ناخواسته، نظیر کلاه برداری را افزایش می­دهد و مسئولیت چنین اقدامی به­عهده خودتان است.

برای تایید هویت کاربران توسط ما مدارک احراز هویت نظیر تصویر کارت ملی و پاسپورت، نام کامل شما، ویدیو برای انجام احراز هویت چهره، آدرس محل سکونت، تلفن همراه و ثابت از شما دریافت می­گردد که هرکدام از این مدارک می­تواند کامل کننده امتیاز هویتی شما باشد.

ما همچنین می­توانیم اطلاعات شخصی شما را در صورت نیاز، به منظور مدیریت اختلافات، رسیدگی به موضوع یک تعهد قانونی که ما را در معرض و یا مسئول آن قرار می­دهد و همچنین در مورد محافظت از منافع شما و اشخاص دیگر، به مراجع قانونی افشا کنیم.

کاربرانی که هیچگونه فعالیتی در سایت ما نداشته باشند، پس از 30 روز حساب کاربری آنها حذف می­گردد و اطلاعات شخصی آن­ها نیز درصورت عدم فعالیت و پیگیری پس از 90 روز به­طور کامل حذف می­گردد. برای کاربرانی که معامله­ای انجام داده­اند، اطلاعات شخصی آن­ها ممکن است برای تطابق یک تعهد قانونی که در معرض آن بوده­اند یا برای حفظ منافع خود کاربر و دیگران تا مدت زمان بیشتری نگهداری شود.

شما می­توانید هرگونه اطلاعات نادرست درباره خود را با ارائه مدرک معتبر اصلاح کرده و اطلاعات شخصی ناقص خود را تکمیل نمایید.

آگهی هایی که مضمون غیر اخلاقی داشته باشند با توجه به تشخیص ما حذف خواهند شد.

بستن حساب (ممنوعیت دائمی) منجر به ازدست دادن دائمی دسترسی به کلیه خدمات ما شده و این توافق نامه را پایان می دهد.

ما در شرایط زیر حق محدود کردن، تعلیق یا بستن حساب کاربری شما را داریم:

·        دلیلی بر این داشته باشیم که شرایط و ضوابط توافق نامه را نقض کرده­اید.

·        مشکوک به استفاده از خدمات ما برای فعالیت­های پولشویی، تامین مالی تروریسم، جعل، سایت­های شرط بندی یا جرایم مالی دیگر باشید.

·        مشکوک به ثبت اطلاعات هویتی یا معاملاتی نادرست، گمراه کننده یا فریبنده باشید.

·        اگر از خدمات ما به نحوی استفاده کنید که باعث آسیب یا توقف آن ها شود یا منجر به اختلال در عملکرد سیستم ما شود یا سعی در از بین بردن و یا نابودی هر مکانیزم امنیتی ما داشته باشید و ساناکش بر این باور باشد، که منطقاً لازم است برای محافظت از سیستم، خدمات، اموال، برند ساناکش، حقوق کاربران و اشخاص ثالث دسترسی شما بسته شود.

·        درصورتی­که هرگونه دسترسی غیر مجاز به حساب­های کاربری یا اجزای خدماتی ما داشته باشید.

ما معمولا هرگونه محدودیت، تعلیق یا لغو حساب شما را اطلاع میدهیم

توجه داشته باشید که تصمیم­ها برای محدود کردن، تعلیق و یا لغو حساب شما ممکن است بر اساس ضوابط محرمانه، مدیریت بحران و پروتکل های امنیتی باشد و ما هیچ مسئولیتی برای افشای جزئیات روشهای امنیتی خود نداریم.

سایر حقوق مالکیت

 شما مطلع هستید و تصدیق می­کنید که تمامی حقوق کپی برداری، علائم تجاری و سایر حقوق مالکیت مادی یا معنوی مربوط به این سایت منحصراً متعلق به ساناکش است. ما به شما یک مجوز استفاده از خدمات، جهت خرید و فروش، غیر قابل انتقال و محدود را تحت شرایط این توافق نامه برای دسترسی و استفاده از سایت و خدمات آن که مرتبط با محتوا و اطلاعات آن است اعطا نموده­ایم. هر گونه استفاده دیگر از محتوا به طور واضح ممنوع است و شما موافقت می­کنید که آن را کپی، انتشار، منتقل، توزیع، مهندسی معکوس و اصلاح نکنید.

در محدوده اختیارات قانونی، ما مسئولیتی در قبال موارد زیر نداریم

·        هرگونه زیان اقتصادی(از دست دادن درآمد، سرمایه، کسب­وکار و پیشبینی بازار)

·        هرگونه خسارت خاص مستقیم یا غیر مستقیم

موارد کلی

·        توضیحات شفاهی یا اطلاعات ارائه شده­ بصورت زبانی که توسط کارمندان ما به شما منتقل می­شود هیچ یک از مفاد این توافق­نامه را تغییر نخواهد داد.

·        شما تایید می­کنید که در قبال پذیرش این توافق­نامه، هیچ قانونی را برای مواردی که احیانا در این قرارداد ذکر شده است به صلاح دید خود جایگزین یا اصلاح نمی­کنید و در نهایت هیچ یک از مفاد این توافق­نامه نمی تواند باعث شود ما بتوانیم ادعا کنیم از هرگونه کلاهبرداری یا اقدامات جعلی به­طور کامل جلوگیری شده است.

·        شما تایید میکنید که با مطالعه کامل نسبت به نوسانات ارزهای دیجیتال وارد این بازار شده­اید و هر گونه خسارت ناشی از دست دادن سرمایه در این بازار به­عهده خودتان می­باشد.